Apie Joy Gardens

Mėgaukitės namų aplinka be jokių rūpesčių. Joy veja Jūsų kieme ne tik atrodys puikiai, gaiviai ir natūraliai, tačiau ir jausite malonų jos minkštumą.

Mėgaukitės, o ne užsiimkite priežiūra

Nuo šiandienos žoliapjovę galėsite naudoti kaip papildomą staliuką, nes Jums daugiau neprireikės pjauti vejos. Jums daugiau nereiks jos grėbti, tręšti, sėti ir laistyti. Mėgaukitės, smagiai leiskite laiką ir atsipalaiduokite savo sodyboje. Paprastas sprendimas, taupantis Jūsų laiką.

Joy dirbtinė veja – kur tik panorėsite

Joy veja gali būti išklota bet kurioje vietoje, todėl tai yra sprendimas erdvėms, kur įprastomis sąlygomis veja negali tinkamai augti. Ar tai būtų ant stogo įrengta terasa, ar kiemas, ar vieša žmonių mėgstama vieta – visomis sąlygomis Joy išlaiko savo žalią įspūdingą išvaizdą ir šviežų, gaivų pojūtį.

Tiktai žalia

Priešingai nei įprastos dirbtinės vejos, Joy veja yra ypatingai draugiška aplinkai. Vejos priežiūrai nebereikia vandens, chemikalų ir elektros energijos, o pati dirbtinė veja yra 100% perdirbama. Ilgas tarnavimo laikas, atsparumas nusidėvėjimui ir žemi priežiūros kaštai Joy paverčia naudinga investicija.

Ypatingai aukšta kokybė

Joy Gardens garantuoja tik aukščiausią kokybę. Visoms dirbtinėms vejoms suteikiama 10 metų garantija. Be to, visi mūsų produktai gali būti perdirbami. Nuolat atliekame tyrimus, ar jie atitinka dabartinius ar būsimus reikalavimus aplinkai ir ar jos neteršia.

Žinoma, Jūs renkatės Joy