Joy vejos klojimas

Joy veją iškloti nesudėtinga, tačiau, jei neturite tam laiko, mūsų klojimo specialistai Jums padės tai padaryti. Jūs gausite 10 metų garantiją vejai ir 5 metų garantiją mūsų specialistų atliktiems klojimo darbams.

Žemiau pateikta tiksli ir išsami instrukcija, kaip iškloti veją.  Jūs taip pat galite parsisiųsti elektroninę pilną vejos klojimo instrukciją PDF formatu, kurioje taip pat rasite ir naudingų patarimų. Ja paprasta atsispausdinti, patogu nešiotis su savimi.

Joy vejos klojimo instrukcija

1. Klojimo planas

Kad išvengtumėte nereikalingų vejos sujungimų parenkite planą, parodantį kiek Joy rulonų prireiks padengti kiekvienam Jūsų vejos plotui. Atkreipkite dėmesį, kad visi rulonai būtų klojami ta pačia kryptimi.

2. Pagrindas

Paruoškite lygų ir plokščią pagrindą. Suslėkite su grunto tankinimo mašina. Kuo geriau bus paruoštas pagrindas, tuo veja tarnaus ilgiau ir atrodys patraukliau.

3. Pagrindo klojimas

Joy Gardens® pagrindas apsaugo veją nuo paviršiaus nelygumų ir piktžolių velėnos augimo. Įsitikinkite, jog Joy Gardens pagrindo rulono kraštai persidengtų  5 cm atstumu.

4. Išvyniojimas ir pjaustymas

Išvyniokite dirbtinę veją ir reikiamose vietose nupjaukite. Šį darbą atlikite vėsiausiu dienos metu, kad dėl temperatūrų skirtumo veja nesideformuotų.

5. Siūlių sujungimas

Sujunkite skirtingus vejos gabalus lipnia Joy Gardens juosta. Įsitikinkite, jog sujungiami galai sutampa.

6. Papildomai galite įberti smėlio

Kad dirbtinė veja ilgiau tarnautų ir atrodytų šviežiau, apipilkite ją smėliu (rekomenduojama 6-12 kg/m2), kurį paskirstykite šluota po visą plotą.

Patarimas
Kad smėlis ant vejos pasiskirstytų tolygiai, galite jį berti iš seno kibiro, kurio dugne reikėtų pradurti 25 skyles (+/- 1 cm skersmens).