Joy verslui

Joy gali būti puikiai pritaikyta verslo ir valstybiniams poreikiams. Kiekvienam projektui Joy pasiūlys sprendimą.

Atsakingas ir žalias

Priešingai nei įprasti dirbtinės vejos sprendima, Joy veja pasižymi ypatingu draugiškumu aplinkai. Vejos priežiūrai nebereikia vandens, chemikalų ir elektros energijos, o pati dirbtinė veja yra 100% perdirbama. Ilgas tarnavimo laikas, atsparumas nusidėvėjimui ir žemi priežiūros kaštai Joy paverčia naudinga ir praktiška investicija.

Taupykite, o ne užsiimkite priežiūra

Įsigijus Joy Jums daugiau nebereikės pjauti, vertikuliuoti (mulčiuoti), tręšti, sėti ir laistyvi vejos. Dažniausiai šie darbai reikalauja daug neefektyviai išnaudojamo laiko bei gali būti rizikingi juoms atliekantiems žmonėms, todėl, sumažinus vejos priežiūros poreikius, aplinka tampa saugesnė ir sveikesnė. Sumaniai taupykite gamtos resursus ir savo pinigus.

Joy veja visur

Joy veja gali būti išklota bet kurioje vietoje, todėl tai yra sprendimas erdvėms, kur įprastomis sąlygomis veja tinkamai augti negali. Ar tai būtų ant stogo įrengta terasa, ar kiemas, ar vieša žmonių mėgstama vieta – visomis sąlygomis Joy išlaiko savo žalią įspūdingą išvaizdą ir šviežų bei gaivų pojūtį.

Ypatingai aukšta kokybė

Joy Gardens garantuoja tik aukščiausią kokybę. Visoms dirbtinėms vejoms suteikiama 10 metų garantija. Be to, visi mūsų produktai gali būti perdirbami. Nuolat atliekame tyrimus, ar jie atitinka dabartinius bei būsimus reikalavimus aplinkai ir ar jos neteršia.

Žinoma, Jūs renkatės Joy

  • Atsakingas investavimas
  • Sumanus aplinkos resursų ir pinigų taupymas
  • Teigiamas postūmis saugumui užtikrinti
  • Nereikalauja beveik jokios priežiūros
  • Tvirta ir atspari įvairiems orams
  • Visada švarus, gaivus vaizdas