Dažniausiai užduodami klausimai

Ar galiu pats iškloti dirbtinę veją ?

Joy veją iškloti nesudėtinga, mūsų svetainėje galite rasti tikslią ir išsamią instrukciją, kaip tai atlikti.  Tačiau, jei neturite tam laiko, mūsų klojimo specialistai Jums padės tai padaryti. Jūs gausite 10 metų garantiją vejai ir 5 metų garantiją mūsų specialistų atliktiems klojimo darbams. Mūsų skaičiuoklė padės sužinoti, kiek Joy vejos reikalinga Jūsų namams.

Ar galite rekomenduoti asmenis, kurie man padėtų iškloti Joy veją?

Joy profesionalią klojimo paslaugą teikia tik mūsų specialistai. Jie Jums taip pat suteiks ir 5 metų garantiją klojimo darbams.

Ar gali žolės ir piktžolės sugadinti Joy?

Ne, kadangi veja pagaminta iš specialaus atsparaus pagrindo, kurio negali pažeisti iš apačios augančios šaknys ar žolės. Jis taip pat apsaugo nuo žemę rausiančių zuikių ir kurmių. Joy Gardens rekomenduoja naudoti papildomą Joy tekstilės pagrindą, kuris apsaugo drenažo skyles nuo piktžolių.

Ar Joy dirbtinė veja gali prarasti savo spalvą?

Joy vejos pluoštas yra pagamintas iš UV spinduliams atspariausių medžiagų, kurios šviežią, natūralią išvaizdą išlaiko iki 15 metų (apie 20 000 valandų saulėje). Turbūt žinote, jog kitų konkurentų produktų spalva pabuvus keletą metų saulėje tapdavo mėlyna arba pilka. Joy Gardens užtikrina aukščiausią kokybę. Be to, visi mūsų produktai gali būti perdirbami. Nuolat atliekame tyrimus, ar Joy produktai atitinka dabartinius bei būsimus reikalavimus aplinkai ir ar jos neteršia.

Kodėl rekomenduojate naudoti Joy Gardens smėlio užpildą?

Užpildas vejai suteikia daugiau svorio ir užtikrina, kad ji išlaikys savo vietą. Taip pat smėlio užpildas suteikia vejos pluoštui tvirtumo ir natūralesnę išvaizdą. Nors kai kurių komercinių produktų pardavėjai teigia, jog smėlio naudoti nebūtina, tačiau jo nenaudojimas sutrumpina vejos tarnavimo laiką. Naudokite tik specializuotą smėlį.

Daugiau informacijos apie smėlio užpildą ir vejos įdiegimą sužinosite klojimo instrukcijoje.

Ar Joy dirbtinei vejai reikia daug priežiūros?

Palyginus su tikros vejos priežiūros darbais, Joy vejai beveik nereikia jokios priežiūros. Iš Joy Gardens vejos reikia tik pašalinti lapus ar šakas, kad nesusiformuotų samanos. Žolę retkarčiais reikės ir nušluoti.

Ar Joy draugiška vaikams ir gyvūnams?

Taip, Joy dirbtinė veja yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, neturinčių toksinių savybių. Visos dangos, pamušalai, klijai ir t.t. yra netoksiški, tinkami naudoti vaikų ir gyvūnų aplinkoje. Bet kokios gyvūnų paliktos atliekos gali būti išvalytos, nušluotos ir lengvai surinktos.

Ar Joy veja negali sukelti gaisro?

Joy veja atitinka aukščiausius priešgaisrinės saugos reikalavimus. Ant vejos nukritus degančiam daiktui,  apdegs tik vejos paviršius, tačiau gaisras neįsiplieks, jei ji tinkamai paklota ir užpildyta smėliu.

Ar Joy dirbtinė veja atrodo kaip tikra veja?

Taip, naujausius Joy produktus yra sunku atskirti nuo tikros vejos. Ypač Lounge – naujausia revoliucinė veja, papildžiusi Joy šeimą. Kuriant Lounge panaudota Realistic® technologija, kuri skirtingo aukščio žolės pluoštą supjausto ir suderina atsitiktine tvarka, todėl veja atrodo kaip natūrali.

Galite užsisakyti vejos pavyzdį nemokamai arba susipažinti su Joy produktais.

Ar Joy dirbtinė veja tinkama naudoti blogai drenuojamose vietose?

Taip, po Joy dirbtine veja įprastai paklojamas perforuotas latekso pagrindas, tvirtai išlaikantis vejos bazę ir leidžiantis vandeniui nutekėti. Kreipkitės į Joy specialistus, jei Jums reikalinga pagalba klojant šį pagrindą.

 turėčiau padaryti, kad galėčiau mėgautis savo sodu be jokių rūpesčių?

Parašykite mums el. paštu arba paskambinkite mūsų draugiškai profesionalų komandai ir Jus supažindinsime su nauju modernaus gyvenimo būdu. Turėsite vėją, apie kurią ilgai svajojote.

Koks Joy santykis su aplinka?

Sintetinė veja gali būti laikoma draugiškesne aplinkai nei natūrali. Joy priežiūrai nereikia vandens, pesticidų, trąšų, elektros energijos ar kuro. Be to Joy gali būti 100% perdirbama. Tai sprendimas, taupantis aplinkos resursus ir Jūsų pinigus.

Kokia Joy veja man tinka?

Vejos pasirinkimas priklauso nuo Jūsų asmeninio skonio ir nuo įspūdžio, vaizdo, kurį norite sukurti savo sode. Štai keli mūsų patarimai, kaip teisingai išsirinkti veją:

  • 1) Išbandykite – Užsisakykite vejos pavyzdį ir pajuskite skirtumą tarp savo pasirinkimų. Geriausios kokybės veja bus minkšta palietus, tačiau po paspaudimo greitai atsistatys. Galite visada užsisakyti nemokamą Joy vejos pavyzdį ir išbandyti jį patys.
  • 2) Kuo daugiau žolės, tuo ilgiau ji tarnaus – Įvertinkite produkto svorį – jis parodys, kiek daug pluošto (žolės) jame panaudota. Kuo didesnis svoris tuo ilgiau produktas tarnaus.
  • 3) Patikrinkite pagrindą – tikroji kokybė prasideda nuo pagrindo. Tai yra dalis, kuri dar keletą metų liesis su žeme, todėl turi būti itin atspari. Gero pagrindo spalva blizgi, o sulenkiant jis neturi skylinėti. Mažiau blizgūs pagrindai būna akytesni, sulenkiant lengvai įskyla ir genda greičiau, nes tampa mažiau atsparūs oro sąlygoms. Geras pagrindas nepraleidžia jokių žolių iš dirvožemio ir visiškai jį uždengia.

Kur galima iškloti Joy dirbtinę veją?

Joy veja gali būti išklota bet kokioje vietoje, todėl tai yra puikus sprendimas erdvėms, kur įprastomis sąlygomis veja negali tinkamai augti, ypač probleminėse šešėliuose esančiose vietose, pavyzdžiui: namų vejos, sodo ar golfo aikštelės, ofiso aplinkos aikštelės, vaikų darželiai, parduotuvės, viešbučiai, parodų centrai, baseinai, terasos ant stogo ir kitos vietos.

Kodėl turėčiau pasirinkti dirbtinę veją?

Dirbtinė veja – tinkamas pasirinkimas, jei Jūs norite mėgautis savo sodu, o ne  užsiimti jo priežiūra. Be to Joy veja gali būti paklota bet kur – net vietose, kur natūrali veja sunkiai auga ir, priešingai nei kitos vejos, Joy yra draugiška aplinkai. Jums nebereikės naudoti vandens, chemikalų ir elektros energijos prižiūrint veją. Joy veja yra 100% perdirbama. Žinoma, Jūs renkatės Joy!

Daugiau informacijos

Jei norite sužinoti daugiau apie Joy Gardens, Joy dirbtinę veją ir paslaugas, susisiekite su mumis:

El. paštas: info@bbq.lt
Telefonas: +370 612 74414